Trzecie Ogólnopolskie Mistrzostwa IT
- zaprogramuj swoją przyszłość
Wiedza, Umiejętności, Pasja
- uczymy młodzież jak przygotować się do wymagań rynkowych
Barbara Halska
Ambasadorka Mistrzostw
Do wydarzenia pozostało
O Mistrzostwach
Trzecie Ogólnopolskie Mistrzostwa IT pozwolą uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych rozwijać się razem z naszymi partnerami z różnych dziedzin technologii:
cyberbezpieczeństwo, programowanie i sztuczna inteligencja.
Mobilizująca rywalizacja i atmosfera mistrzostw zmotywuje uczestników do wejścia na najwyższy poziom swoich umiejętności.
#nieOgraniczajSię
kiedy?
Dywizje Cyberbezpieczeństwo, Programowanie i AI
gdzie?
Finały online dywizji Programowanie, Cyberbezpieczeństwo i AI
transmisja online z BTIC (Business Technology & Innovation Center) firmy Atos.
Zgłoś swój udział
Dywizje konkursowe
Każda dywizja odzwierciedla najnowszą wiedzę o produktach i nowinkach technologicznych. Uczestnicy mają okazję wykazać się przygotowaniem teoretycznym, praktycznym, kreatywnością i umiejętnościami z zakresu, który najbardziej ich interesuje. Nad przygotowaniem merytorycznym czuwają nasi partnerzy.
Dlaczego warto?
-
zdobywasz wiedzę o najbardziej aktualnych nowinkach technologicznych
-
uczysz się jak wykorzystywać wiedzę w praktyce
-
zmieniasz sposób myślenia i dostrzegasz wiele nowych możliwości w rozwiązywaniu zadań
-
poznajesz partnerów biznesowych, którzy mogą być twoimi mentorami i przyszłymi pracodawcami
-
dowiadujesz się jak działa rynek IT i jakie umiejętności są najważniejsze
-
spotykasz wspaniałych pasjonatów z całej Polski
Zoptymalizujemy Twój rozwój!
Skorzystaj z szansy!
Ambasadorzy
Zebraliśmy najlepszy master team abyś mógł rozwinąć skrzydła.
Barbara Halska
Ambasadorka Mistrzostw
Wicedyrektorka Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi, nagrodzona tytułem Nauczyciel Roku 2014, specjalistka ds. Marketingu w firmie Hostersi, współautorka podręcznika do kwalifikacji E13 i EE08 na kierunku technik informatyk oraz współautorka podstawy programowej z informatyki, technik programista, ekspertka ORE i MEN.
Petros Psyllos
Ambasador Mistrzostw
Działalność: badanie i wdrażanie nowoczesnych technologii, biznes, popularyzacja nauki. Misja: zmiana naszego świata na lepsze dzięki rozwijaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz tłumaczenie tego, jak działają. Petros Psyllos w ramach działalności naukowo-wynalazczej-biznesowej zajmuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym m.in. zastosowaniami sztucznej inteligencji, robotami społecznymi, wirtualnymi asystentami, human–computer interaction i ochroną zdrowia.
Grzegorz Duda
Ambasador Mistrzostw
W wieku 18 lat otworzył swój własny warsztat, gdzie zaczął naprawiać, modyfikować i budować samochody, co doprowadziło do stworzenia firmy, wyposażonej w laboratorium badawcze, która zajmuje się wszystkim co związane jest z motoryzacją. Zdobył 14 tytułów mistrza i V-ce Mistrza Polski, 9 tytułów Mistrza Europy FIA CEZ oraz Międzynarodowy Puchar FIA International Hill Climb CUP.
Sławomir Kulikowski
Ambasador Mistrzostw
Doświadczony lider IT z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie innowacji technologicznych i transformacji w różnych branżach. Jako obecny Head of Innovation w Atos Poland Global Services, prowadzi przełomowe inicjatywy, które łączą cele biznesowe z nowymi technologiami, promując kulturę kreatywności i strategicznego myślenia. Ponadto jako mentor wspiera rozwój kolejnych pokoleń profesjonalistów IT oraz tworzy środowiska sprzyjające rozwojowi innowacji.
Włodzisław Duch
Ambasador Mistrzostw
Profesor Włodzisław Duch oprócz kierowania Laboratorium Neurokognitywnego jest też kierownikiem zespołu Neuroinformatics and Artificial Intelligence w University Centre of Excellence Dynamics, Mathematical Analysis and Artificial Intelligence, oraz pracownikiem Katedry Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracował też na Wydziale Inżynierii Komputerowej (School of Computer Engineering), Uniwersytetu Technologiczego Nanyang (Nanyang Technological University) w Singapurze jako Nanyang Visiting Professor i visiting professor (2003-2012). Przez dwie kadencje piastował stanowisko prezesa Europejskiego Towarzystwa Sieci Neuronowych (European Neural Networks Society, 2006-2008-2011), w 2013 roku wybrany do College of Fellows of the International Neural Networks Society. Był wiceministrem odpowiedzialnym za naukę w Polsce (2014-15) i prorektorem ds. badań naukowych i informatyzacji na UMK (2012-14).
Aktualności
wszystkie aktualnościKontakt
-
Centrala: 52 511 86 50
-
Wsparcie techniczne: support@v8team.pl
-
Biuro Mistrzostw
biuro@v8team.pl
603 888 111
608 321 300